Mini Mini Birlerim

Birinci Sınıf Öğretim Sitesi

Cuma, 02 23rd

Last updateÇrş, 07 Kas 2012 12am

 • Üye Ol
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Genel

1. Sınıf Matematik Bilgisayar Oyunları

    

Devamını oku: 1. Sınıf Matematik Bilgisayar Oyunları

e harfi el yazısı yazma çalışması

{pdf=http://www.miniminibirlerim.com/pdf/1eee.pdf|540|800}

Hakkımızda

KURULUŞ

miniminibirlerim.com (alinafizyazar.tr.gg), 11/10/2007 tarihinde hizmete girmiş olup, Türkiye’nin mini mini birlerinin okuma yazma öğretimine ve diğer derslerine katkı sağlama amacında olan özgün bir eğitim öğretim sitesidir. Sitemizin, ziyaretçilerin çocuklarına derslerini sevdirmede bir araç olması genel kültür ve ahlak çerçevesi içinde sitemizin faaliyet göstermesi kalitemizi temsil etmektedir.

SİTEMİZİN AMACI

Sitemiz okula başlayan 1. sınıf öğrencilerinin okuma yazma öğretimi çalışmalarında anne, baba, diğer yakınlar ve öğretmenlerine görsel derslerle katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

www.miniminibirlerim.com sitesi olarak misyonumuz okula başlayan mini mini birlerimizin ilk okuma yazma öğretimi ve matematik dersi çalışmalarında velilerimize, öğretmenlerimize yardımcı olmaktır. Sitemizde ilk okuma yazma öğretimi görsel videolarla desteklenerek sunulmuştur. Matematik dersinin 1. sınıf konularının önemli bir bölümü gene görsel videolarla youtube paylaşım sistemi üzerinden sitemizde paylaşıma sunulmuştur. Sitemiz telif haklarına ve emeğe saygılı olmayı prensip edinmiştir. Başka sitelerden yapılan alıntı ve eklemelerde kaynak belirtmeye özen gösterilmiştir. Sitemiz üzerinde paylaşılan yazı ve eserlerin tüm hakları aksi belirtilmediği sürece sitemize aittir.


TELİF HAKLARI

Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin telif h
akları aksi belirtilmediği takdirde miniminibirlerim.com 'a aittir.

{jcomments on} 

Bos sayfa

bos

PAYLAŞ-BİLGİLEN